User Reference with Invite (1.1.1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Remove
th: เอาออก

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Never
th: ไม่เคย

en: Expired
th: หมดอายุ

en: Available tokens
th: Token ที่สามารถนำไปใช้ได้

en: Canceled
th: ยกเลิก

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี

en: Entity label
th: ข้อความเอนทิตี

en: Clear Filters
th: ล้างค่า
