User Reference with Invite (1.1.1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Blocked
ug: توسۇش

en: - All -
ug: ھەممىسى
