User Reference with Invite (1.1.2) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Subject
az: Mövzu

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Remove
az: Çıxart

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Never
az: Heç vaxt

en: Roles
az: Rollar

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: Entity
az: Entiti

en: Blocked
az: Blok edilib

en: - All -
az: - Hamısı -

en: The name of the site.
az: Saytın adı.

en: Entity ID
az: Entiti ID

en: Entity label
az: Entity etiketi
