User Reference with Invite (1.1.2) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Subject
cy: Testun

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Remove
cy: Symud

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: Field
cy: Maes

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Active
cy: Gweithredol

en: Never
cy: Byth

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Blocked
cy: Wedi blocio
