User Reference with Invite (1.1.2) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Subject
fi: Aihe

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Field
fi: Kenttä

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Active
fi: Voimassa

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Role ID
fi: Roolin ID

en: Filter
fi: Suodatus

en: Sent
fi: Lähetetty

en: Expires
fi: Vanhenee

en: Pending
fi: Odottaa

en: Token
fi: Muuttuja

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: Available tokens
fi: Käytössä olevat merkinnät

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Blocked
fi: Suljettu

en: Canceled
fi: Peruutettu

en: Email addresses
fi: Sähköpostiosoitteet

en: Email Settings
fi: Sähköpostiasetukset

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: The name of the site.
fi: Sivuston nimi.

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Entity label
fi: Entiteetin etiketti
