User Reference with Invite (1.1.2) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: סטטוס

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: Remove
he: הסרה

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: Never
he: אף פעם

en: Roles
he: תפקידים

en: Role ID
he: מזהה תפקיד

en: Filter
he: סינון

en: Sent
he: נשלח

en: Pending
he: ממתינות

en: Token
he: אסימון

en: Accepted
he: התקבלו

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Available tokens
he: אסימונים זמינים

en: Entity
he: יישות

en: Blocked
he: חסום

en: Canceled
he: בוטל

en: Email addresses
he: כתובות דוא"ל

en: Default roles
he: תפקידי ברירת מחדל

en: - All -
he: - הכל -

en: The name of the site.
he: שם האתר

en: Expiry date
he: תאריך תפוגה
