User Reference with Invite (1.1.2) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Field
is: Svæði

en: Unknown
is: Óþekkt

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Active
is: Virkt

en: Never
is: Aldrei

en: Roles
is: Hlutverk

en: Filter
is: Sía

en: Expires
is: Fyrnist

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Blocked
is: Óvirkur

en: Canceled
is: Hætt við

en: - All -
is: - Allt -

en: The name of the site.
is: Nafnið á vefnum.
