User Reference with Invite (1.1.2) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
