User Reference with Invite (1.2.0) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Subject
el: Θέμα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Field
el: Πεδίο

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Active
el: Ενεργό

en: Never
el: Ποτέ

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Sent
el: Απεσταλμένο

en: Expires
el: Λήγει

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Available tokens
el: Διαθέσιμα σύμβολα αντικατάστασης

en: Entity
el: Οντότητα

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Canceled
el: Ακυρώθηκε

en: - All -
el: - Όλα -

en: The name of the site.
el: Το όνομα του ιστοτόπου

en: Entity ID
el: ID οντότητας
