User Reference with Invite (1.2.0) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Subject
fil: Paksa

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Created
fil: Inilikha

en: Active
fil: Aktibo

en: Roles
fil: Mga papel

en: Filter
fil: Salain

en: Blocked
fil: Hinadlangan
