User Reference with Invite (1.2.0) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Never
hy: Երբեք

en: Roles
hy: Դերեր

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Blocked
hy: Արգելափակված
