User Reference with Invite (1.2.0) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Never
ka: არასდროს

en: Roles
ka: როლები

en: Role ID
ka: როლის ID

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: - All -
ka: - ყველა -

en: The name of the site.
ka: საიტის სახელი.
