User Reference with Invite (1.2.0) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Unknown
lv: Nezināms

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Never
lv: Nekad

en: Roles
lv: Lomas

en: Role ID
lv: Lomas ID

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Pending
lv: Gaida

en: Token
lv: Marķieris

en: Entity
lv: Entītija

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Canceled
lv: Atteikts

en: Email addresses
lv: E-pasta adreses

en: - All -
lv: - Visi -

en: The name of the site.
lv: Vietnes nosaukums.
