User Reference with Invite (1.2.0) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Unknown
sk: Neznámy

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: Never
sk: Nikdy

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Sent
sk: Poslať

en: Expires
sk: Vyprší

en: Pending
sk: Čakajúce

en: You
sk: Vy

en: Accepted
sk: Prijaté

en: Expired
sk: Vypršané

en: Available tokens
sk: Dostupné tokeny

en: Entity
sk: Entita

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Canceled
sk: Zrušená

en: Email addresses
sk: E-mailové adresy

en: - All -
sk: - Všetky -

en: The name of the site.
sk: Názov web stránky.

en: Entity ID
sk: ID Entity
