User Reference with Invite (1.2.0) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Field
ta: புலம்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: User
ta: பயனர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Never
ta: இல்லை

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Blocked
ta: தடுக்கப்பட்டது

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: The name of the site.
ta: தளத்தின் பெயர்.

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
