User Reference with Invite (1.2.1) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Remove
kk: Өшіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Field
kk: Өріс

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: Never
kk: Ешқашан

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Blocked
kk: Бұғатталған
