User Reference with Invite (1.2.1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Roles
ne: भूमिका

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Blocked
ne: अवरुद्ध
