User Reference with Invite (1.3.0) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Subject
eu: Gaia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Field
eu: Eremua

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Roles
eu: Zereginak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Available tokens
eu: Gaituriko aldagaiak (tokens)

en: Entity
eu: Entitatea

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Send invitation email
eu: Bidali gonbidapen email-a

en: - All -
eu: - Dena -

en: The name of the site.
eu: Gunearen izena.
