User Reference with Invite (1.3.0) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: The name of the site.
my: website ၏နာမည်
