User Reference with Invite (1.3.0) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: Remove
sl: Odstrani

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Unknown
sl: Neznan

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Never
sl: Nikoli

en: Roles
sl: Vloge

en: Sent
sl: Poslano

en: Pending
sl: Čaka

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Email addresses
sl: E-naslovi
