User Reference with Invite (1.3.0) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Subject
sq: Subjekti

en: Actions
sq: Veprimet

en: Remove
sq: Hiq

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Roles
sq: Rolet

en: Filter
sq: Filtri

en: Blocked
sq: Bllokuar
