User Reference with Invite (1.3.0) - en to uk translation catalogue (43 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Subject
uk: Тема

en: Actions
uk: Дії

en: Remove
uk: Вилучити

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Field
uk: Поле

en: Unknown
uk: Невідомо

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Created
uk: Створено

en: Active
uk: Активно

en: Never
uk: Ніколи

en: Roles
uk: Ролі

en: Role ID
uk: ID ролі

en: Filter
uk: Фільтр

en: Sent
uk: Сент

en: Expires
uk: Дійсне до

en: Pending
uk: Очікування

en: Token
uk: Замінник

en: You
uk: Ви

en: Accepted
uk: Прийняте

en: Expired
uk: Термін дії вичерпано

en: Available tokens
uk: Доступні замінники

en: Entity
uk: Сутність

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Metadata
uk: Метадані

en: Role Assignment
uk: Призначена роль

en: Canceled
uk: Скасовано

en: Email addresses
uk: Адреси ел. пошти

en: Resend
uk: Надіслати ще раз

en: Field Name
uk: Ім'я поля

en: Email Settings
uk: Параметри ел. пошти

en: - All -
uk: - Усе -

en: Login URL
uk: URL входу

en: The name of the site.
uk: Назва сайту.

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Email from name
uk: Електронна пошта від імені

en: Entity label
uk: Мітка сутності

en: Apply Filters
uk: Застосувати фільтри
