User Reference with Invite (1.3.0) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Subject
ur: موضوع

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: Field
ur: فیلڈ

en: User
ur: صارف

en: Email
ur: ای میل

en: Active
ur: فعال

en: Roles
ur: رولز

en: Filter
ur: فلٹر
