User Reference with Invite (1.4.0) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Remove
am: አስወግድ

en: Name
am: ስም

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Active
am: ገባሪ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Blocked
am: የተጣመረ
