User Reference with Invite (1.4.0) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: العمليات

en: Subject
ar: الموضوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Remove
ar: إزالة

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: Name
ar: الاسم

en: Field
ar: حقل

en: Unknown
ar: غير معروف

en: User
ar: مستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: Never
ar: أبدًا

en: Roles
ar: الأدوار

en: Role ID
ar: معرّف الدور

en: Filter
ar: تصفية

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: Pending
ar: معلّق

en: Token
ar: رمز نصي (توكن)

en: Available tokens
ar: الرموز النصية (توكن) المتوفرة

en: Entity
ar: الكيان

en: Blocked
ar: ممنوع

en: Canceled
ar: تم الإلغاء

en: Email addresses
ar: عناوين البريد الإلكتروني

en: - All -
ar: - الكل -

en: The name of the site.
ar: اسم الموقع.

en: Entity ID
ar: معرّف الكينونة

en: Entity label
ar: عنوان الوحدة
