User Reference with Invite (1.4.0) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Operations
bs: Operacije

en: Subject
bs: Naslov

en: Actions
bs: Akcije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Name
bs: Ime

en: Field
bs: Polje

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Roles
bs: Uloge

en: Blocked
bs: Blokiran
