User Reference with Invite (1.4.0) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Actions
mk: Акции

en: Remove
mk: Одстрани

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: - All -
mk: - Сите -
