User Reference with Invite (1.4.0) - en to nl translation catalogue (44 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: Unknown
nl: Onbekend

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Active
nl: Actief

en: Never
nl: Nooit

en: Roles
nl: Rollen

en: Role ID
nl: Rol-ID

en: Sent
nl: Verzonden

en: Expires
nl: Vervalt

en: Pending
nl: In afwachting

en: You
nl: U

en: Accepted
nl: Geaccepteerd

en: Expired
nl: Vervallen

en: Available tokens
nl: Beschikbare tokens

en: Entity
nl: Entiteit

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: Canceled
nl: Geannuleerd

en: Email addresses
nl: E-mailadressen

en: Resend
nl: Opnieuw verzenden

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Default roles
nl: Standaard rollen

en: Email Settings
nl: E-mailinstellingen

en: - All -
nl: - Alle -

en: Login URL
nl: Login-URL

en: The name of the site.
nl: De naam van de website.

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Send Reminder
nl: Verstuur herinnering

en: Expiry date
nl: Vervaldatum

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Email from name
nl: Naam afzender

en: Invited by
nl: Uitgenodigd door

en: Entity label
nl: Entiteitlabel

en: Invited By
nl: Uitgenodigd door

en: Apply Filters
nl: Filters toepassen
