User Reference with Invite (1.4.0) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Subject
nn: Emne

en: Actions
nn: Handlingar

en: Remove
nn: Fjern

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Never
nn: Aldri

en: Roles
nn: Roller

en: Filter
nn: Filtrer

en: Blocked
nn: Blokkert

en: - All -
nn: - Alle -
