User Reference with Invite (1.4.0) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ
