User Reference with Invite (1.4.0) - en to ru translation catalogue (44 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Subject
ru: Тема

en: Actions
ru: Действия

en: Remove
ru: Удалить

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Field
ru: Поле

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Active
ru: Активно

en: Never
ru: Никогда

en: Roles
ru: Роли

en: Role ID
ru: ID роли

en: Filter
ru: Фильтр

en: Sent
ru: Отправлено

en: Expires
ru: Истекает

en: Pending
ru: В ожидании

en: Token
ru: Токен

en: You
ru: Вы

en: Accepted
ru: Принятые

en: Expired
ru: Истекшие

en: Available tokens
ru: Доступные токены

en: Entity
ru: Сущность

en: Blocked
ru: Заблокировано

en: Metadata
ru: Метаданные

en: Role Assignment
ru: Назначенная роль

en: Canceled
ru: Отменено

en: Email addresses
ru: Адреса электронной почты

en: Resend
ru: Отправить повторно

en: Field Name
ru: Название поля

en: Email Settings
ru: Настройки e-mail

en: - All -
ru: - Все -

en: Login URL
ru: Ссылка авторизации

en: The name of the site.
ru: Название сайта.

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Expiry date
ru: Истечение срока

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: Last Access
ru: Последний вход

en: Email from name
ru: Электронная почта от имени

en: Entity label
ru: Метка сущности

en: Apply Filters
ru: Применить фильтры
