User Reference with Invite (1.4.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
