User Reference with Invite (1.4.0) - en to vi translation catalogue (27 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Actions
vi: Thao tác

en: Remove
vi: Xoá

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Name
vi: Tên

en: Field
vi: Trường

en: Unknown
vi: Không rõ

en: User
vi: Người dùng

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Active
vi: Hoạt động

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Roles
vi: Vai trò

en: Filter
vi: Lọc

en: Expires
vi: Hết hạn

en: Pending
vi: Đang treo

en: Accepted
vi: Đã chấp nhận

en: Expired
vi: Hết hạn

en: Blocked
vi: Đã khóa

en: Metadata
vi: Siêu dữ liệu

en: Canceled
vi: Đã hủy

en: Email Settings
vi: Thiết lập thư

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: The name of the site.
vi: Tên site
