User Reference with Invite (1.0.1-alpha2) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: The name of the site.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང་།

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
