User Reference with Invite (1.0.1-alpha2) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Subject
br: Danvez

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Filter
br: Sil
