User Reference with Invite (1.0.1-alpha2) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Subject
gl: Asunto

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Active
gl: Activo

en: Never
gl: Nunca

en: Role ID
gl: ID do rol

en: Filter
gl: Filtro

en: Sent
gl: Enviado

en: Pending
gl: Pendente

en: Token
gl: Símbolos

en: Entity
gl: Entidade

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Canceled
gl: Cancelado

en: Email addresses
gl: Enderezos de correo

en: - All -
gl: - Todo -

en: The name of the site.
gl: O nome do sitio.

en: Entity ID
gl: ID da entidade
