User Reference with Invite (1.0.1-alpha2) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: The name of the site.
ku: ناوی ماڵپەڕ.
