User Reference with Invite (1.0.1-alpha2) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Field
pl: Pole

en: Unknown
pl: Nieznany

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: Never
pl: Nigdy

en: Roles
pl: Role

en: Role ID
pl: ID roli

en: Filter
pl: Filtr

en: Sent
pl: Wysłano

en: Expires
pl: Wygasa

en: Registration URL
pl: Adres URL dla rejestracji

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Token
pl: Wzorzec

en: Accepted
pl: Zaakceptowane

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Available tokens
pl: Dostępne żetony

en: Entity
pl: Encja

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Metadata
pl: Metadane

en: Canceled
pl: Anulowane

en: Email addresses
pl: Adresy e-mail

en: Default roles
pl: Domyślne role

en: Email Settings
pl: Ustawienia e-mail

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Login URL
pl: Adres logowania

en: The name of the site.
pl: Nazwa witryny.

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Invited by
pl: Zaproszono przez

en: Entity label
pl: Etykieta encji

en: Apply Filters
pl: Zastosuj filtry
