User Reference with Invite (1.0.1-alpha2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon
