User Reference with Invite (1.0.1-alpha2) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Field
sv: Fält

en: Unknown
sv: Okänd

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Active
sv: Aktiv

en: Never
sv: Aldrig

en: Roles
sv: Roller

en: Role ID
sv: ID för roll

en: Filter
sv: Filtrera

en: Sent
sv: Skickad

en: Expires
sv: Upphör att gälla

en: Pending
sv: Väntar på

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Available tokens
sv: Tillgängliga ersättningstecken

en: Entity
sv: Objekt

en: Blocked
sv: Spärrad

en: Canceled
sv: Avbruten

en: Email addresses
sv: E-postadresser

en: - All -
sv: - Alla -

en: Login URL
sv: Inloggningslänk

en: The name of the site.
sv: Namnet på webbplatsen.

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Invited by
sv: Inbjuden av

en: Entity label
sv: Etikett för objekt
