User Referral Enhanced (2.0.0) - en to te translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Link
te: లింకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Role
te: పాత్ర

en: Maximum length
te: గరిష్ఠ పొడవు

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా

en: Not available
te: అందుబాటులో లేదు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Account
te: ఖాతా

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
