User Referral Enhanced (2.0.2) - en to sk translation catalogue (51 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Link
sk: Odkaz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Inline
sk: V riadku

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Desc
sk: Zostupne

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Referrer
sk: Odkazovač

en: Select type
sk: Zvoliť typ

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Not available
sk: Nedostupné

en: User Referral
sk: Odporúčanie používateľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Above
sk: Nad

en: Available
sk: Dostupné

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Account
sk: Účet

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: - All -
sk: - Všetky -

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
sk: Neplatné strojovo čitateľné meno. Zadajte iné meno ako %invalid.

en: Redirect path
sk: Adresa presmerovania

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Label display
sk: Zobraziť nadpis

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: The path '%path' has to start with a slash.
sk: Cesta '%path' musí začínať lomítkom.

en: Textfield size: @size
sk: Veľkosť textového poľa: @size
