User Referral Enhanced (3.1.1) - en to km translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Link
km: តំណ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Role
km: តួនាទី

en: Referrer
km: ភាគី​យោង

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: Above
km: ខាង​លើ

en: Alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Account
km: គណនី

en: The maximum length of the field in characters.
km: ប្រវែង​អតិបរមា​របស់​វាល​គិត​ជា​តួអក្សរ ។

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាន​បាន​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ ។ សូម​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​ផ្សេង​ក្រៅ​ពី​ %invalid ។
