User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Type
ar: النوع

en: Subject
ar: الموضوع

en: Administration
ar: إدارة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Roles
ar: الأدوار

en: Role name
ar: اسم الدور

en: Events
ar: الفعاليات

en: The e-mail address %mail is not valid.
ar: عنوان البريد الإلكتروني %mail غير صالح.

en: Alert
ar: تنبيه

en: Welcome (new user created by administrator)
ar: ترحيب (مستخدم جديد أنشأه مدير)

en: Welcome (awaiting approval)
ar: ترحيب (في انتظار الموافقة)

en: Welcome (no approval required)
ar: ترحيب (موافقة غير مطلوبة)

en: Password recovery
ar: استعادة كلمة المرور
