User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Roles
az: Rollar

en: Role name
az: Rol adı

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Welcome (new user created by administrator)
az: Xoş gəldiniz (inzibatçı tərəfindən yaradılmış yeni istifadəçi)

en: Welcome (awaiting approval)
az: Xoş gəldiniz (təsdiqi gözləyirik)

en: Welcome (no approval required)
az: Xoş gəldiniz (təsdiq tələb olunmur)

en: Password recovery
az: Parolun yenilənməsi

en: Admin (user awaiting approval)
az: Admin (təsdiqini gözləyən istifadəçi)
