User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Type
be: Тып

en: Subject
be: Тэма

en: Administration
be: Кіраванне

en: Settings
be: Налады

en: Roles
be: Ролі

en: Role name
be: Назоў статусу

en: The e-mail address %mail is not valid.
be: %mail не з’яўляецца слушным адрасам электроннай пошты.

en: Welcome (new user created by administrator)
be: Запрашаем (новы карыстальнік створаны адміністратарам)

en: Welcome (awaiting approval)
be: Сардэчна запрашаем ( чакае пацверджання)

en: Welcome (no approval required)
be: Сардэчна запрашаем (дазвол не патрабуецца)

en: Password recovery
be: Узнаўленне пароля
