User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Type
bo: རིགས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Role name
bo: འགན་ནུས་ཀྱི་མིང

en: The e-mail address %mail is not valid.
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང་%mail་དེ་ནོར་འདུག

en: Welcome (new user created by administrator)
bo: དགའ་བསུ་ཞུ༼དོ་དམ་པས་གསར་དུ་བཙུགས་པའི་སྤྱོད་མཁན༽

en: Welcome (awaiting approval)
bo: དགའ་བསུ་ཞུ།༼ཆོག་མཆན་ལ་སྒུག་བཞིན་ཡོད༽

en: Welcome (no approval required)
bo: དགའ་བསུ་ཞུ།༼ཆོག་མཆན་ཐོབ་མི་དགོས་པའི་སྤྱོད་མཁན༽

en: Password recovery
bo: གསང་གྲངས་སླར་གསོ
