User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Body
cs: Text

en: Type
cs: Typ

en: Subject
cs: Předmět

en: Administration
cs: Administrace

en: Settings
cs: Nastavení

en: Roles
cs: Role

en: Role name
cs: Název role

en: Events
cs: Události

en: The e-mail address %mail is not valid.
cs: E-mailová adresa %mail není platná.

en: Mail to
cs: Odeslat na

en: Alert
cs: Upozornění

en: Welcome (new user created by administrator)
cs: Uvítání (nový uživatel vytvořený administrátorem).

en: Welcome (awaiting approval)
cs: Vítejte (čeká na schválení)

en: Welcome (no approval required)
cs: Uvítání (není potřeba schválení).

en: Password recovery
cs: Obnovení hesla
