User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Type
cy: Math

en: Subject
cy: Testun

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Role name
cy: Enw swyddogaeth

en: Events
cy: Digwyddiadau

en: The e-mail address %mail is not valid.
cy: Nid yw e-bost %mail yn ddilys.
