User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Role name
dz: ལས་འགན་གྱི་མིང་།

en: The e-mail address %mail is not valid.
dz: གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་  %mail་དེ་  ནུས་ཅན་མེན་པས།
